Jedeme dál, buďte s námi!🖤

Od pondělí 12. 10. jsme bohužel nuceni z důvodu vládního nařízení uzavřít náš sál a zrušit veškeré tréninky zatím na dobu 14 dnů.

My se ale nevzdáváme a pojedeme online! Vyhlašujeme soutěž o krásný pohár 🏆 za nejlepšího tanečníka v karanténě.

⚫️ Všichni naši členové (a pro mladší členy rodiče) modern dance i street dance přidejte se prosím do skupiny https://www.facebook.com/groups/867671403636860/. Každý den (PO-ČT) se tam objeví úkol od jedné z trenérek Karolína Křtěnová, Karolína Turková, Veronika Nováková, Karolína Hodovalová a Kristýna Turková. Většinou to bude video s krátkou choreografií, posilováním, protahováním a podobně. Úkol bude pro všechny věkové skupiny modern dance i street dance.

⚫️ Naši tanečníci úkol splní a natočí se při něm. Poté video vloží na zeď skupiny. U mladších poprosím o vložení videa rodiče. Plňte postupně všechny úkoly.

⚫️ Porota trenérek po konci „karantény“ určí vítěze – ten kdo splní nejvíc úkolů a nejlépe.

⚫️ Skupiny street dance budou mít ještě hodinu týdně online stream trénink s Kájou K. nebo Kájou H., kdy budou normálně trénovat v daný čas společně, ale přes počítač. Když bude hezké počasí, mohou se sejít na trénink také venku. Budou ale upravené časy. Vždy trenérky upřesnění smskou v den tréninku (středy a pátky).
Skupiny modern dance nemohou mít hodiny přes stream online, protože už staví choreografii a nešlo by, aby každý tančil doma sám. Pro ně tedy platí úkoly v soutěži.

⚫️ Začínáme v pondělí odpoledne a těšíme se! Pojďte do toho všichni, ať si nahradíme tréninky, kdy se nemůžeme vidět. Zároveň zamakáme stejně jako na tréninku a budeme se společně posouvat dál!

⚫️ Kdo ještě nestihl přinést přihlášku, pošlete nám ji prosím vyplněnou na tsnadeje@email.cz.

#tsnadejevkarantene #TSNchallenge