Vzhledem k nadále příznivé situaci ohledně Covid-19 a dalšímu rozvolňování opatření vlády, tréninky od 25.5.2020 pokračují. Jsou také upravena hygienická opatření, která na sále dodržujeme.

Pokud bude stále příznivá aktuální situace, budeme i nadále trénovat. Budeme dodržovat následující hygienická opatření v souladu s nařízením ministerstva zdravotnictví České republiky:

– Je upraven rozvrh tréninků – vznikly tak delší přestávky mezi jednotlivými hodinami, aby se skupiny tanečníků nepotkávaly a stihly se vyvětrat a vydezinfikovat prostory.

– Tanečníci budou vždy před tréninkem čekat před budovou na volném prostranství, budou dodržovat rozestupy a mít roušku. V čase začátku tréninku si je vyzvedne trenér. Po skončení tréninku trenér tanečníky opět odvede před budovu.

– Je možné mít k dispozici šatny, ale vzhledem k jejich velikosti nejsme schopni zajistit nařízené rozptýlení. Je tedy nutné přijít na trénink již ve cvičebním úboru. Boty, oblečení a osobní věci si tanečníci budou ukládat na vyhrazené místo na sále.

– Toalety budou k dispozici.

– Při vstupu do tělocvičny budou každému tanečníkovi dezinfikovány ruce. Stejně tak po ukončení tréninku. Dezinfekční prostředky budou také k dispozici na toaletách.

– Tanečníci a trenéři mohou trénovat bez roušek.

– Mezi tréninky provedeme dezinfekci prostorů (WC, kliky, taneční tyče, kryty topení apod.) a taneční sál bude vyvětrán.

Vládní opatření proti šíření viru COVID-19 sledujeme a také naše opatření budeme dle nich upravovat.