Hygienická opatření platná na sále TS Naděje od 18. 5. 2020

Pokud bude stále příznivá aktuální situace, začínáme trénovat od pondělí 18. května 2020. Budeme dodržovat následující hygienická opatření:

– Je upraven rozvrh tréninků – vznikly tak delší přestávky mezi jednotlivými hodinami, aby se skupiny tanečníků nepotkávaly a stihly se vyvětrat a vydezinfikovat prostory.
– Tanečníci budou vždy před tréninkem čekat před budovou na volném prostranství, budou dodržovat rozestupy a mít roušku. V čase začátku tréninku si je vyzvedne trenér. Po skončení tréninku trenér tanečníky opět odvede před budovu.
– Není možné mít k dispozici šatny. Je tedy nutné přijít na trénink již ve cvičebním úboru. Boty, oblečení a osobní věci si tanečníci budou ukládat na vyhrazené místo na sále.
– Toalety budou k dispozici.
– Při vstupu do tělocvičny budou každému tanečníkovi dezinfikovány ruce. Stejně tak po ukončení tréninku. Dezinfekční prostředky budou také k dispozici na toaletách.
– Tanečníci mohou trénovat bez roušek. Roušku budou mít dle vládního nařízení pouze trenéři.
– Mezi tréninky provedeme dezinfekci prostorů (WC, kliky, taneční tyče, kryty topení apod.) a taneční sál bude vyvětrán.

Vládní opatření proti šíření viru COVID-19 sledujeme a také naše opatření budeme dle nich upravovat.